Kvalita a bezpečnost především. Pořiďte si vše, co potřebujete pro vaše elektro

Úspěch v podnikání tkví v dobrém nápadu, manažerských schopnostech a pracovitosti zaměstnanců a také ve firemním zázemí, bezpečném pracovním prostředí a automatizaci nejen výrobních procesů. I proto je důležité pravidelně kontrolovat a měnit elektroinstalaci.

Od mikrospínačů po plnou automatizaci

Sháníte-li kterýkoliv komponent do elektrotechniky či elektroinstalace, vždy je dobré dbát na jeho kvalitu a bezpečnost. I když jde třeba jen o mikrospínače, elektro svorky či svorkovnice používající se k propojení vodičů.

Hovoříme-li o automatizaci, není to jen něco, co usnadní chod celé firmy či výroby. Automatizace pracovníkům ulehčuje práci a vám šetří peníze, jinak vynaložené na dalšího pracovníka, který by daný proces (činnost) musel dělat sám.

Vše, co se týká elektrotechniky a elektroinstalace, nabízí i společnost Schmachtl, která je expertem ve svém oboru a dokáže poradit i pomoci, když si zákazník neví rady. Na e-shopu najdete nejen to, co potřebujete k plné automatizaci, ale také jednotlivé produkty, které potřebují vyměnit nebo nainstalovat zcela nové. Jde například o ovládací prvky, jako jsou mikrospínače, přepínače či hřibová tlačítka nouzového vypnutí nebo signálky.

E-shop, který vám nabídne kompletní sortiment

Zároveň je možné si na e-shopu pořídit celé rozvaděčové skříně a rozvodnice či rozváděče nebo jen jednotlivé součástky, bez kterých se v elektru neobejdete, například bezšroubové svorky, propojovací svorky nebo patrové svorky.

Výhodou firmy Schmachtl je, že se zabývá hned několika oblastmi najednou:

  • strojírenství
  • senzorika, automatizace
  • pohony a energetické zdroje
  • rozvaděčová technika
  • elektroinstalace
  • komponenty pro stroje a zařízení
  • průmyslové záložní zdroje

Vše je shromážděno na jednom místě. Veškeré výrobky, které se na e-shopu společnosti nacházejí, byly vyrobeny léty prověřenými světovými výrobci, jejichž výhradním zástupcem v České republice je právě Schmachtl. Tak získáte jistotu, že si za rozumné peníze kupujete kvalitní zboží od odborníků, kteří svému oboru skutečně rozumí.