Vaše prostorové potřeby vyřeší mobilní kontejnery, oplocení a toalety

Všechny tyto varianty nabízí společnost ALFA Container. Objednat si u ní můžete pronájem kontejnerů, mobilního oplocení i mobilních toalet.

Kontejnery k pronájmu

Vybírat si můžete ze široké nabídky kontejnerů. Společnost jich má přes 900. Jsou určené pro skladování, sanitární a obytné zázemí, ale i jako mobilní vrátnice, šatny, kanceláře či zázemí pro sezónní kavárnu, bistro a jiné. Mezi jejich největší výhody patří ekonomická dostupnost, rychlost výstavby, velká variabilita a flexibilita kontejnerů různých typů a velikostí. Společnost se snaží najít nejvhodnější řešení přímo na míru potřebám a požadavkům svých klientů. Poskytuje služby pronájmu kontejnerů po celé České i Slovenské republice. Pronájem kontejnerů realizuje v menších i rozsáhlých projektech přímo na míru. Jednotlivé modely jsou připravené k okamžitému používání. Jsou doplněné o elektroinstalace, topení elektrickým přímotopem, osvětlení, zásuvky i vypínače. Lze je používat i jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky – ty disponují sanitární výbavou, rozvody vody i odpadů. Díky venkovním propojovacím kabelům lze jednotlivé kontejnery vzájemně propojovat a vy tak získáte sestavy či modulové objekty. Kvalitní a pevná konstrukce umožňuje běžně stavbu dvoupodlažních objektů. Ty můžete nechat doplnit o různá příslušenství – schodiště, podesty, klimatizace, nábytek apod.

Mobilní oplocení

Pronájem oplocení představuje ochranu před nežádoucím vniknutím do objektu, před krádeží, pro vymezení prostoru nebo usměrnění pohybu osob po areálu. Použít je můžete na stavby, kulturní a společenské akce, na průmyslové plochy i do prostor, kde potřebujete dočasně umístit zábranu z jakéhokoli důvodu. Vzhledem k tomu, že se skládá z jednoduchého systému panelů a branky, je mobilní oplocení velmi variabilní. Kromě toho jej lze nainstalovat téměř kamkoli. Pronajmout si můžete také variantu nízkou, která je vhodná pro utváření uliček a snadnější organizaci pohybu většího množství osob.

Pronájem mobilních toalet

Pronájem mobilních toalet představuje nejsnadnější a nejrychlejší řešení dočasného sociálního zázemí téměř kdekoliv. Tyto mobilní toalety jsou ideální volbou pro veřejné akce, na stavby, zahrady i veřejná místa, na krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Jsou dokonale flexibilní a díky tomu můžete objednat sociální zázemí pro projekty malého i širšího rozsahu.