Využijte parkovací sloupky a zábrany k odrazení neomalených řidičů

Ne každý řidič je rozumný a dbající zákonů a dobrých mravů. Mnoho řidičů se za volantem chová velmi neomaleně, nerespektují pravidla a jsou schopni se svým vozem vjet i tam, kde nemají co pohledávat. Často je neodradí ani značky, které jim zakazují na dané místo vjet. Pokud neukáznění řidiči i přes upozornění vjíždí na veřejná místa, soukromé pozemky nebo vyhrazená parkovací místa, nemusíte tomu jen nečinně přihlížet. Můžete si výhodně pořídit kvalitní překážky, které vjezdu takových řidičů spolehlivě zabrání.

Využijte sortiment od firmy Topznak

Firma Topznak je specialistou na dopravní značení a mezi její služby patří prodej a instalace parkovacích sloupků a zábran. K dispozici jsou jak pevné, tak i sklopné překážky. Z pevných se nabízí sloupky a motýlky. Ze sklopných se nabízí sloupky, motýlky a zábrany. Pevné sloupky a motýlky jsou vhodné na místa, kde se trvale očekává, že na místo nebudou smět jezdit jakákoliv vozidla. Může se to hodit na celou škálu veřejných prostranství a na soukromé pozemky, kde často parkují lidé, kteří tam nemají se svým vozem co pohledávat.

Sklopné sloupy a motýlky se hodí tam, kde chcete zajistit vjezd jen určitých vozidel, třeba vozidel členů rodiny, údržby, policie nebo záchranných složek. Sklopné zábrany jsou jako stvořené pro vyhrazená parkování. Pokud vám na soukromých nebo firemních místech každou chvíli stojí cizí vozidlo, toto každého odradí. Veškeré sklopné překážky jsou vybaveny cylindrickým FAB zámkem, takže je lze kdykoliv snadno odemknout a sklopit nebo vztyčit. Veškerý tento sortiment je vám k dispozici v zinkovém nebo komaxitovém provedení a je kvůli větší viditelnosti opatřen červenou reflexní páskou. Můžete se spolehnout na vysokou odolnost proti korozi i oděru, tento sortiment má mimořádně dlouhou životnost a firma vám jej nejen prodá, ale i nainstaluje na potřebné místo. Inspirujte se kompletní nabídkou na https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany